Наші телефони: 044 221 91 77, 
067 362 83 05, 067 500 00 33.
 
 
Наші email: vipzakhist@gmail.com

Сучасні умови життя, кримінальне становище, висока ступінь конкуренції, соціальна нерівність і роз'єднаність людей змушують все частіше і частіше замислюватися про безпеку власної сім'ї, бізнесу, майна, персоналу. Безпека стає важливою складовою всіх життєвих процесів, в яких краще перестрахуватися, ніж втратити все. Але самостійно впоратися з проблемами безпеки може далеко не кожен, адже в охороні, як і в будь-якій іншій справі, потрібні знання, навички, можливості. Для того щоб допомогти громадянам захистити себе і свою власність від протиправних посягань і непрогнозованого матеріального і фізичного збитку, в Україні створено професійні приватні охоронні підприємства, які мають все необхідне для забезпечення безпеки.

Компанія ТОВ «Віп - Захист - 1» пропонує Вашій увазі послуги з фізичної охорони об'єктів різного ступеню складності.

За час здійснення своєї діяльності ТОВ «Віп - Захист - 1» зарекомендувало себе, як сумлінний і надійний партнер на                

ринку провідних охоронних підприємств України. ТОВ «Віп - Захист - 1» має великий досвід по створенню комплексних систем безпеки підприємств, які дають можливість ефективно захистити власника від крадіжок, матеріальних втрат і недобросовісних партнерів. З моменту заснування наше підприємство дотримується наступних принципів у своїй діяльності: надійність; старанність; конфіденційність; всебічна відповідальність; законність.

Керівництво підприємства і основна частина співробітників мають за плечима досвід роботи в системі Міністерства Внутрішніх Справ, Збройних Силах України. ТОВ «Віп - Захист - 1» дотримується жорсткої політики у сфері кадрового забезпечення підприємства, що полягає в прийомі на роботу тільки висококваліфікованого, сумлінного і порядного персоналу, що, у свою чергу, забезпечує підтримання відмінної дисципліни серед охоронців, приводячи до безумовного підвищення ефективності охорони об'єкта. ТОВ «Віп Захист - 1» дорожить своїми клієнтами. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, врахування вимог і побажань замовника є фундаментом для довгострокових партнерських відносин. Залежно від економічної діяльності клієнта і особливостей об'єкту, що охороняється, ТОВ «Віп - Захист - 1» використовує різні підходи та методики при визначенні оптимальної системи безпеки об'єкту.
Фахівці компанії проводять аналіз плану об'єкта, здійснюють його експертизу. З урахуванням вимог і побажань клієнта, готується концепція безпеки об'єкту, що охоплює різні сторони функціонування об'єкта і служби охорони. Мета концепції безпеки полягає в наданні клієнту оптимального поєднання кількості співробітників охорони, технічних засобів безпеки та організаційно процедурних заходів.
Ефективність організації охорони полягає: в оперативній доступності та швидкості прийняття рішень; в швидкому реагуванні на будь які тривожні ситуації і на зауваження; в посиленому контролі за діяльністю охоронців і за забезпеченням режиму безпеки на об'єктах охорони; в організації тісної взаємодії з усіх питань безпеки з керівництвом об'єкту, що охороняється і територіальними правоохоронними органами.

Робота ТОВ «Віп - Захист - 1» побудована на принципах надійності, безперервності, системності, взаємного доповнення і грамотного розподілу відповідальності, починаючи від простого охоронця і закінчуючи керівником відділу.

У ТОВ «Віп Захист - 1» працює цілий штат кваліфікованих фахівців у галузі фізичної охорони.

Кожен співробітник ТОВ «Віп - Захист - 1» має кваліфікацію приватного охоронця, необхідні правові та професійні знання щодо захисту майна і персоналу, навчений роботі з технічними засобами охорони, проінструктований і ознайомлений зі специфікою і системою забезпечення охорони на конкретному об'єкті. При підборі кадрів ми робимо ставку на досвідчених охоронців що пройшли військову службу, мають спортивні досягнення, а також на ветеранів-офіцерів Української Армії та силових структур, так що до суворої дисципліни їм не звикати. Для посилення боєготовності ТОВ «Віп - Захист - 1» проводить регулярні тренінги та практичні заняття щодо дій у позаштатних і надзвичайних ситуаціях. Усі без винятку охоронці проходять обов'язкову регулярну перепідготовку та перевірку знань і навичок, необхідних для здійснення охоронної діяльності.

Структура нашої охоронної організації має жорстку вертикаль управління та підпорядкування, в основі якої лежать принципи чіткості, відповідальності, старанності. На кожному великому об'єкті призначається Начальник служби охорони, на дрібних - Старший охоронець чергової зміни. Всі об'єкти розподілені за секторами (регіонах, районах), за якими закріплюються куратори, що організують і контролюють роботу особового складу на місцях. Крім того, діє штат інспекторів, у функції яких входить проведення перевірочних заходів (планових, позапланових, денних, нічних). Усі підрозділи охорони об'єднані єдиною схемою взаємодії і зв'язку. Вся інформація з об'єктів охорони в цілодобовому режимі стікається в єдиний інформаційний центр - «Службу оперативного чергового», яка має у підпорядкуванні мобільну «Групу швидкого реагування» для оперативного вирішення виникаючих при здійсненні охоронної діяльності проблем і завдань.

ТОВ «Віп - Захист - 1» не відмовляє в захисті нікому, тому працює як з великими, так і з дрібними приватними і державними компаніями. Наші фахівці здатні розробити план охоронних заходів під будь-який бюджет. Індивідуальний підхід до кожного Клієнта, відсутність стереотипів в організації охорони об'єктів дозволяє нам створювати ефективну і оптимізовану систему безпеки для будь-якого об'єкта і для будь-якого бізнесу.
Починається робота з Клієнтом з ретельного та детального вивчення об'єкта охорони, виявлення вразливих місць, аналізу зовнішніх і внутрішніх загроз. На підставі отриманих даних створюється комплексна система охорони об'єкта, розробляються правила пропускного та внутрішнього режиму, визначаються схеми і пости охорони, маршрути патрулювання, способи блокування злочинців і локалізації пригод, необхідність у використанні зброї, спецзасобів, транспорту, технічного обладнання, сторожових собак. Всі ці заходи дозволяють максимально убезпечити бізнес і майно Клієнта, стабілізувати роботу його підприємства, звести до мінімуму ризики і небезпеки, запобігти нанесення будь-якого збитку. Тобто ми пропонуємо своїм Клієнтам не просто окремі охоронні послуги, ми пропонуємо щось більше - охоронний сервіс.
Стратегія і тактика
ТОВ «Віп - Захист - 1» орієнтована на попередження загроз. Досвід нашої роботи показує, що попереджувальні заходи є найважливішою складовою, можна навіть сказати головним стрижнем всієї системи безпеки. Для цих цілей використовують технічні засоби (охоронно-пожежну сигналізацію, відеоспостереження, контроль доступу), організаційно-адміністративні заходи, тренінги, інструктажі, пропускного і внутрішньооб'єктового режиму. Використання в охоронній діяльності даних способів і засобів, дозволяє своєчасно реєструвати небезпечні ситуації і оперативно локалізувати їх з найменшим збитком.
І останнє, вибираючи охорону для себе або для свого бізнесу, не забувайте слова мудрого Фрідріха Ніцше: «Не один переможець не вірить у випадковість». Для того щоб перемогти в боротьбі за виживання, потрібно заздалегідь готуватися. Тим більше не буває випадковостей в питаннях безпеки, надійності та стабільності. Адже ці умови вкрай важливі для процвітання будь-якого бізнесу.