Наші телефони: 044 221 91 77, 
067 362 83 05, 067 500 00 33.
 
 
Наші email: vipzakhist@gmail.com

                                   

Загальна вартість послуг охорони

 

Вид посту охорони

Вартість з ПДВ грн./годину

Вартість з ПДВ грн./міс.

1

Цілодобовий пост (24 год.)


25 000,00

2

Денний пост (12 год.)

 

16 000,00

3

Нічний пост (12 год.)16 000,00

4

Начальник відділу охорони

 

18 000,00

 

Ми беремо на себе:
  • Всі витрати на утримання інспекторів охорони (одяг, спецзасоби та ін.);
  • Відпускні, лікарняні, кадрові питання;
  • Надаємо додатково начальника зміни, а також службу безпеки та відділу контролю;
  • Доставка заступаючої зміни на об’єкт охорони.

 

Кількість постів та їх розташування може змінюватись згідно доповнень до основного договору. Організація охорони об’єктів Замовника йде вахтовим методом. Вахта 7-15 днів. З метою запобігання зловживання службовим становищем з боку охоронців, ТОВ «Віп - Захист - 1», залучає для охорони об’єктів Замовників тих осіб, які проживають в інших регіонах України.
Транспортні витрати на доставку охоронців - за рахунок ТОВ «Віп - Захист - 1».

Для покращення якості несення служби успішно застосовується система оновлення особового складу. Таким чином кожні 2-3 місяці на 60% оновлюємо особовий склад на об’єкті Замовника, вдруге людина може потрапити на об’єкт не раніше ніж через 6,5-7 місяців, начальник відділу охорони також міняється кожні 6-7 місяців, або за згодою з Замовником. Внутрішній контроль за належним виконанням особовим складом своїх обов’язків здійснює служба безпеки підприємства, представники якої постійно знаходяться на об’єктах Замовників та перевіряють безпосереднє здійснення охорони. Витрати на переміщення служби безпеки - за рахунок ТОВ «Віп - Захист - 1».

Особовий склад, який безпосередньо знаходиться на постах, оснащений засобами активного самозахисту (балончики зі сльозогінним газом «Терен-4»), засобами зв’язку (переговорні пристрої «Motorola»), акумуляторними ліхтарями. Інспектори охорони одягнені в форму встановленого зразку (зимовий та літній варіанти). Забезпечення та обновлення постів формою, спецзасобами, переговорними пристроями - за рахунок ТОВ «Віп - Захист - 1».

 

  • Кінцева вартість послуг охорони буде залежати від багатьох факторів: категорії об'єкта, ступеня ризику і відповідальності, покладених на охоронця функцій і обов'язків