Наші телефони: 044 221 91 77, 
067 362 83 05, 067 500 00 33.
 
 
Наші email: vipzakhist@gmail.com

Цивілізований спосіб людського співіснування, який водночас передбачає різноманітність громадських відносин, певний рівень криміналізації суспільства та високу конкуренцію, все частіше змушує замислюватися про надійний захист життя й майна. Безпека стає важливою складовою сучасної господарської, соціальної та політичної діяльності, бо досвід переконує: ліпше перестрахуватися, ніж раптово зубожіти, загинути чи стати калікою.

ТОВ «Віп-Захист-1» – професіонали вищого ґатунку

Впоратися з проблемами безпеки власними ресурсами сьогодні навряд чи вийде. Тому в державі існують професійні платні утворення, установи, фундації, які мають достатні умови стосовно здійснення якісної безперервної охорони. Зокрема товариство з обмеженою відповідальністю «Віп-Захист-1» надає допомогу щодо безпосередньої охорони персон, заходів, об'єктів різного ступеню важливості і в різних умовах.

Під час свого функціонування названа компанія перетворилась в досвідченого оператора ринку охоронних послуг. Наприклад, вона володіє актуальним потенціалом стосовно створенню комплексної системи профілактики, яка надає можливість ефективно виявити на підприємстві злодіїв-підлеглих і навіть непорядних компаньйонів, запобігаючи крадіжок та матеріальних втрат загалом. «Віп-Захист-1» в своїй практиці вживає досить жорстких, але коректних засобів попередження злочинів. З часів свого виникнення ця спеціалізована фірма дотримується нагальних принципів партнерського співробітництва, користуючись кращими традиціями минулого.

Принаймні, ядро колективу разом з адміністрацією товариства мають великий хист, здібності та вислугу в системах СБУ, МВС, або лавах ЗСУ. Дозвіл на працевлаштування отримують виключно обізнані, сумлінні і порядні кандидати. Безперечно, це дисциплінує персонал, що призводить до підвищеної ефективності охорони власності та окремих осіб. Сервіс за індивідуальним порядком, комплексне врахування потреб замовника, універсальність здійснення захисних операцій щодо його власності – підвалини довгострокової співпраці. Отже, «Віп-Захист-1» застосовує декілька варіантів організації спостереження, залежно від характеру та потужності системи безпеки підопічного майданчику, або важливості суб’єкту, що охороняється.

Фахівці компанії постійно провадять внутрішній моніторинг її функцій, формуючи концепцію, яка всебічно обіймає аспекти життєдіяльності того чи іншого об'єкту. Наявність цієї концепції зумовлена необхідністю надання клієнтові оптимального набору послуг зі збалансованою кількістю штатних співробітників та технічних засобів.

Особливості виконування службових обов’язків працівниками структури

Раціональність охорони полягає в:

  • швидкості реагування на порушення;
  • якісному контролі діяльності охоронців та дотриманні пропускного режиму закладу;
  • створенні зворотного зв’язку, узгодження питань безпеки між власником й органами внутрішніх справ.

«Віп-Захист-1» був свого часу створений згідно з юридичними вимогами на засадах спадкоємності, послідовності, єдиноначальності, належного розподілу відповідальності та підпорядкування, від молодшого охоронника до керівника фірми. Сьогодні тут займається гідний контингент фізично підготовлених чоловіків, налаштованих на виконання завдань будь-якої складності. Кожен з них має кваліфікацію приватного охоронника, відповідні документи (посвідчення, довідки, дозволи), які підтверджують володіння правовими знаннями, вмінням й навичками. Представник охоронного відомства досконало розуміється на специфіці забезпечення охорони конкретного об'єкту.

Зовсім не випадково до «Віп-Захист-1» наймаються саме майстри своєї справи, адже «Віп» (VIP) розшифровується як Very Important Person – «дуже важлива персона». Тобто престиж статусу не підлягає сумніву. Тому претенденти на посаду мають за плечима фізкультурні досягнення, службу в вітчизняних силових структурах в якості офіцерів, а іноді Афганістан, Югославію, Африку. Особовий склад обов’язково залучається до практичних занять та профільних навчань. Усі без винятку охоронники проходять періодичну переатестацію та складають підсумкові іспити.

Керівництво установи провадить чітку управлінську політику, яка базується на поняттях бездоганності, чемності, пильності. На значному об'єкті є чільник служби охорони, на дрібному – старший охоронник чергової зміни. Територія об'єкту складається з окремих секторів (зон), які закріплені за кураторами, що особисто спостерігають за ними. їх. До того ж, спеціально передбачено декілька інспекторів, які вживають додаткових дисциплінарних заходів щодо покращення становища з контролем на об’єкті. Усі підрозділи охорони об'єднані оптимізованою системою комунікацій сповіщення. Оперативна інформація цілодобово надходить на пульт керування безпекою – єдиний центр , якому підпорядкована мобільна група швидкого реагування. Обов’язки кожного бійця групи докладно надруковані у посадовій інструкції, котра доведена до відома персоналу особисто під розпис.

Стиль діяльності персоналу ТОВ «Віп-Захист-1»

«Віп-Захист-1» охоче співпрацює з усіма зацікавленими сторонами йдучи назустріч державним і приватним підприємствам. Фахівці створять план необхідних та другорядних заходів, виходячи з наявного бюджету замовника. Індивідуальний підхід до кожного одержувача послуг, відсутність бюрократизму в організації процесу впливає на імідж та додає охоронній фірмі популярності.

Взаємовигідне співробітництво розпочинається після знайомства з об'єктом, який належить взяти під охорону, виявлення його слабких сторін. Компанія проконсультує з нюансів правомірності захисту від протиправних посягань, забезпечення особистої безпеки громадян, а так само реалізує ревізію технічної оснащеності системами безпеки будь-якої складності. Якщо потрібно, технологи проведуть монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, обслуговування устаткування.

Для охорони в процесі перевезення матеріальних цінностей використовуються автомобілі спецпідрозділу. Задіяні в супроводі співробітники охорони забезпечені вогнепальною зброєю, засобами захисту, професійними приладами зв'язку. За бажанням матеріальні цінності можуть супроводжуватися охоронниками, одягненими в камуфляжну форму або цивільний одяг.

Адміністрація охоронного агентства сповідує законність і патріотизм. Йому притаманна категорична відмова від сумнівних форм ведення бізнесу. Структура не пов'язана з криміналом, має стійку і незаплямовану репутацію, керівництво вимагає від підлеглих неухильного дотримання правової процедури. Патріотизм в розумінні співробітників – це прихильність інтересам не тільки Батьківщини, а й їхнього роботодавця (тобто, корпоративним цінностям) .

Стратегічна місія, яку несе «Віп-Захист-1», спрямована на уникнення ризиків. Багаторічна практика свідчить: організована належним чином профілактична система дій є стрижнем галузі безпеки.

Насамкінець, вибираючи надійного охоронця для власної ділової сфери, для себе й своєї родини, пам’ятайте про вислів славетного Омара Хайяму: «На Аллаха надійся, а верблюда прив'язуй!». Таким чином, щоб перемогти ворогів, достатньо належним чином себе убезпечити. Тим більше, як мовив інший класик Михайло Булгаков, в подібних питаннях не трапляється випадковостей…